Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Sklep jubilerski Kraków - asortyment na miarę Twoich oczekiwań.

Wraz z rozwojem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy także nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można znaleźć niemal wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Zakup złotego pierścionka, łańcuszka czy broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Dlatego, żeby być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy pragniemy nabyć pierścionek czy też obrączki, możemy przymierzyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za ciasny bądź za luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego wymiaru albo sporządzi nowy. Następnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej wskazówki złotnika. Poradzi on nam jak dobrać odpowiedni kruszec, zaprezentuje współczesne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się na urodziny, komunię czy ślub.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także świadczą inne usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam łańcuszek lub wypadł kamień z kolczyka, jubiler błyskawicznie i umiejętnie zreperuje go w swoim zakładzie. Przerobi także obwód bransoletki, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli chcemy podarować komuś unikalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek bądź naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy niepotrzebną lub zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]