Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Jeżeli szukasz pomocy polskiego psychologa Birmingham, skieruj się na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie poczęli wyjeżdżać na Wyspy. Aktualnie powodu Brexitu fala emigracji wyhamowała, jednak nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje ogrom utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju kłopotami się upora?

Przebywanie na Wyspach oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym państwa, rodzą mnóstwo komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się także trudności z nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem etatu. Bariera językowa, która do tej pory jest dość często spotykana, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania tego typu bardzo ciężko jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas sesji zostaną przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339