Flobo – automatyczna obsługa należności

Flobo – automatyczna obsługa należności

Szukasz szczegółowych informacji o automatycznej obsłudze należności? Zajrzyj na https://flobo.io

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas tracony na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie nadzoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko większych firm, ale też i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, szczególnie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie napotykają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, firm oferujących usługi oraz domów wypoczynkowych

Zastanawiasz się czy robot Flobo to użyteczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, więc znakomicie sprawdzi się w szkołach niepublicznych lub językowych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy firma za wykonanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]