Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Szukasz szczegółowych informacji o wyprawach w góry? Doskonale trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym turystą ceniącym dobrze opracowane i bezpieczne wycieczki pod opieką zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane doznania. Umożliwiają jednocześnie realizację marzeń oraz sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wylot naturę górskiego terenu, ale też chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]