Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Na domin-krakow.pl uzyskasz więcej szczegółów o rysunku architektonicznym.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa mnóstwo czynników – głównie fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale także wskazówki specjalistów pozwalające przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]