Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Jeśli szukasz słoików z kranikiem, skieruj się na ten adres.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Jak można je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, lemoniad, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]