Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Jeśli chcesz zamówić balon do wina, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2MKb2Y6.

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]