Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

WP security. Uzyskaj więcej informacji.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się niezwykle popularnym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki oraz bez przeszkód można opanować zasady posługiwania się nim, korzysta się z niego aktualnie do projektowania złożonych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednakże ten CMS może być przyczyną problematycznych niespodzianek, z tej przyczyny istotną i pomocną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu warto zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową profesjonaliście?

Głównym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najświeższej wersji CMS-a. Niejednokrotnie jednak firmy po zaprojektowaniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki hakerskie czy infekcję przez wirusy. Ponadto, pomimo iż WordPress jest nadzwyczaj prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też wymagane jest, aby działanie to przeprowadzała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie oddziału technicznego, należy powierzyć aktualizację WordPressa znawcy.

Opieka nad stroną internetową – oferta dla blogerów oraz dużych i małych przedsiębiorstw

Usługa utrzymania WordPressa to oferta adresowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, zarówno niewielkich jak i dużych podmiotów, którym zależy na wydajnym oraz ciągłym działaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest również blogerom oraz freelancerom mającym własne strony. W podstawowym pakiecie usługi znajduje się pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a oraz likwidowanie następstw cyberataków. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są także różnego typu monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]