Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Tutaj sprawdzisz, kto oferuje pozycjonowanie Krakow.

Popularność internetu oraz łatwość użycia go do znalezienia potrzebnych produktów i usług spowodowała, iż każda marka chce teraz wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – ważna jest wszak obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, świadczących usługi tylko w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie lub w Szczecinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla niewielkich podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów czy też usług używają zazwyczaj fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “hydraulik kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” czy “ciastkarnia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych firm na przedstawienie swoich usług ewentualnym odbiorcom, przebywającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad dekady. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, poprawę treści, jak również link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może kontrolować cyklicznie rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]