Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

Sprawdź, gdzie zamówić kontenery otwarte.

Nie wszystkie śmieci powinny być wyrzucane do pojemników na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to głównie tych, które są wytwarzane w trakcie różnych renowacji i prac budowlanych, a także odrzutów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie zostaną zutylizowane zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednakże wyniknąć komplikacje związane z przechowywaniem oraz przewozem śmieci. By się przed nimi ustrzec, należy zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na odpady – rodzaje

Najprostsze kontenery otwarte są przystosowane do magazynowania i transportu gruzu, starych mebli, opakowań i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są także kontenery uszczelniane, które świetnie zdają egzamin przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (m.in. tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są też niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak wióry metalowe, trociny bądź granulaty. Proces ich załadunku ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najmniej problematyczne do przewożenia są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na odpady – dla firm budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami usług producentów kontenerów na odpady są najróżniejsze firmy. Wśród nich można znaleźć między innymi firmy sprzątające i zajmujące się opróżnianiem strychów i piwnic, przedsiębiorstwa budowlane, jak również różnego typu zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się podmioty oferujące usługi wywózki gruzu oraz odpadów o niestandardowych gabarytach. Użyczają je one swoim klientom, a po wypełnieniu przewożą do miejsca legalnego ich magazynowania bądź utylizacji.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]