Wytrzymałe pokrycia dachowe – blacha trapezowa

Wytrzymałe pokrycia dachowe – blacha trapezowa

Więcej szczegółów o blacha trapezowa.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe – niedrogie i wytrzymałe pokrycie

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony także ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być zastosowana blacha trapez?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na budynkach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również używana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie również wspaniale prezentować się jako wykończenie magazynów, wiat lub obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową warto kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08