Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Parking Balice Kraków - kompletną ofertę sprawdzisz tutaj.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]