Opieka nad grobem

Opieka nad grobem

Opieka nad grobami Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Oblicze nagrobków zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek oraz pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od rodzaju usług – kiedy decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem około czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty zależne są również od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]