Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Na https://pandaparking.pl dowiesz się wszystkiego o parkingu przy lotnisku Balice.

Największe zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowite uznanie, to możliwość dotarcia także w najbardziej odległe zakątki świata, szybkość i wygoda. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia konieczność dotarcia na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne komplikacje łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, dlatego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca zostawić pojazdu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się również szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Co więcej, klienci mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w wielu wypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]