Sprzątanie strychów i piwnic – nie musisz już robić tego sam!

opróżnianie piwnic Kraków, sprzątanie strychów i piwnic Kraków

W prawie każdym domu znajduje się strych i piwnica. Najczęściej miejsca te pełnią rolę składzików na różne starocie. Zwykle to, czego nie potrzebujemy, wynosimy czy to na strych, czy do piwnicy. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia domu zacznie być nam potrzebna? Wtedy można postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie strychów , a także piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co uprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się rosnącą popularnością. Decydują się na nie ci, którzy z rozmaitych przyczyn muszą posprzątać niemałą powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble lub popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w małych i w dużych miastach, to świetny wybór, jeśli w piwnicy bądź na strychu przechowujemy nieużywane kanapy, fotele, szafy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest bardzo dużym wyzwaniem. Należy pamiętać, że w wielu wypadkach na terenie małych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy do roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się sprzątaniem strychów i piwnic mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich prawidłową utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment brać udziału w całej procedurze! Pracownicy firmy zadbają o to, by w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]