Boks dachowy – poznaj jego zalety

Boks dachowy – poznaj jego zalety

Jeśli chcesz zamówić box na dach samochodu, koniecznie odwiedź tę stronę.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną liczbę walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być dobrany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria sportowe, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz auta.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]